Darba laiks

  • Maijs-oktobris: atvērts katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00
    Novembris-aprīlis: tikai iepriekš piesakot!

Apraksts


Atrakciju parkā „Labirinti” izveidotas vairāk kā 20 atrakcijas 3,5 hektāru platībā, kur ģimenes, kolektīvi un bērnu grupas var sarīkot pikniku, izmēģināt spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs un pārbaudīt savas zināšanas, atjautību un sadarbības prasmi. Piedāvājumā jautrie labirinti, 2 karuseļi, „Labirintu” spēle ar koka kājām, vizināšanās ar velokartiem un ar laivu, brauciens ar gaisa krēslu, futbols un volejbols, batuti un lidojošie maisi, dažādas veiklības un erudīcijas spēles, „Grāsbols”, „Lidojošais boulings’’, mini golfs un mini boulings, galda bumbiņspēles, senu darbarīku kolekcija un konkurss „Vai jūs pazīsiet šos darbarīkus?” Atrakciju parks pieejams kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Piedāvā arī nakšņošanu – kemperu stāvlaukumu. Piešķirta Latvijas vides kvalitātes zīme “Zaļais sertifikāts”.


Piedāvājumi
  • Atrakciju parks ar vairāk kā 20 aktivitātēm
  • Piknika un atpūtas vieta
  • Kempings ar ērtībām – elektrība, duša, WC, virtuve, veļasmašīna, ugunskura vieta, grils (atvērts no aprīļa līdz novembrim)
  • Pasākumu vieta (bērnu dzimšanas dienas, bērnudārzu izlaidumi, skolēnu sporta spēles, pieaugušajiem darba kolektīvu saliedēšanās, darbinieku sporta spēles, semināri, u.c.)
  • Programma jaunlaulātajiem

Cenas

Atrakciju parka apmeklējums:

Bērniem, skolēniem: 1,50 EUR/1h, pieaugušajiem: 1,50 EUR /1h

Vizināšanās ar velokartu: 1,50 EUR/15min

Pasākumu organizēšana: pēc iepriekšējas vienošanās!

Kempings:

Telts: 5 EUR/1pers/1nakts

Karavāna (2 pers): 20 EUR/nakts, katra nākamā persona: 5 EUR/nakts

Ieteikt: